Maják, moře a sněhulák

DSC_9562.jpgtaké se Vám stýská po sluníčku a po létu ? Mně tedy určitě ano. Je mi jasné, že léto se už nevrátí a budu si na něj muset počkat. Jako každý rok.
A nebo za ním někam odletět. Akorát za pár dnů se i tak budu muset vrátit do našeho podnebného pásma a smířit se se skutečností.
 
Pro ty, kteří máte teplo a sluníčko rádi a chtěli by jste ho mít kolem sebe i na podzim a v zimě, v neútulném počasí, kdy by psa nevyhnal, prostě pořád, mám řešení. Sluníčko a léto pozvat přímo k sobě do školky!
A to způsobem neotřelým, originálním a velice praktickým.
 
Jako se to rozhodla udělat paní ředitelka z MŠ Pohádka v Kolíně. V létě jsme u ní ve školce instalovali magnetické nástěnky a nedávno mi volala, že by měla další přání. Na chodbě podél schodiště udělat nástěnky ve tvaru vln, jako moře. A pak nástěnku, aby vypadala jako písek. A jestli bychom uměli do toho písku udělat i zapíchnutý slunečník a opodál kbelíček s bábovičkou. A určitě nesmí chybět maják! Místo se na něj jisto jistě najde.
 
Jak mi tak tu svoji představu do telefonu vyprávěla, úplně jsem to už viděla. A také sebe jsem viděla, jak tam pod tím slunečníkem u toho moře ležím a nasávám teplo... I paní ředitelka se svěřila, že už ty nástěnky, to léto, úplně kolem sebe vidí...
 
Takže moje odpověď, jestli takové nástěnky zvládneme navrhnout a vyrobit zněla: „určitě ano!"DSC_6850.jpg
 
Na tvoření léta se moc těším. Nejdříve do školky zajedeme a změříme stěny. Poté uděláme návrhy s cenovou nabídkou a nakonec vyrobíme a nainstalujeme nástěnky, které vykouzlí léto po celý rok.
 
A jsem si jistá, že obrázky si na ně budou moci dát jakékoliv. Klidně i podzimní a zimní. I takový dětmi namalovaný sněhulák se rád podívá k moři. Stačí ho jen namalovat a jednoduše pomocí magnetu umístit na nástěnku.
 
Máte také nějakou Vaši představu či fantazii, kterou by jste rádi přenesli na zeď ve formě nástěnky? Dejte nám o ní vědět.
 
Vždyť ve školkách fantazie kraluje a kdo jiný ji má, než děti a jejich paní učitelky.
 
logo-janinka.jpg
 
 
 
Jana alias Hupík