Napsali nám

8.2021
 
Dobrý den, paní Rohnerová Jašová, nástěnky jsou moc pěkné.
 Děkuji 
Naděžda Kočařová
ředitelka mateřské školy
Moravskoslezský Kočov
 
----- 
8.2021
 
Dobrý den paní Rohrerová,nástěnky jsou prostě úžasné, interiér školky "prokoukl"! Působí velmi esteticky, jsou praktické, prostě máme z nich všichni radost. Určitě výhledově počítáme s tím, že si Vás ještě objednáme,abychom dovybavili ostatní prostory.
 
S pozdravem a přáním pěkného dne
Eva Swigoňová,
MŠ Česká Ves, Jeseníky
 
-----
8.2021
 
Ještě jednou krásný den, právě jsem se vrátila ze školky a musím Vám moc poděkovat, protože nástěnky jsou úžasné J bude to překvápko jak pro děti, tak pro p.učitleky. 
Děkuji a přeji krásný den
 
J. Jiskrová MŠ Kladno
 
-----
8.2021
  Dobrý den, p. Jašová, TUZE MOOOOC DĚKUJI !!!! NÁSTĚNKY JSOU NÁDHERNÉ, MÁM MOC VELIKOU RADOST A TEĎ KONEČNĚ HURÁ DO CHORVATSKA.
Jen na týden, ale s rodinou. Mějte se moc hezky, a když budu něco potřebovat, opět Vás ráda oslovím
 
S pozdravem
Mikulecká Iva, MŠ Sloupnice
 
-----
7.2021
 
Dobrý deň,
veľmi pekne ďakujem za dodanie a namontovanie tabúľ a zároveň aj za príslušenstvo, sme veľmi spokojní, ak budeme niečo potrebovať ozveme sa Vám,
 
s úctou Vojtekova 
 
-----
4.2021
 
Dobrý den, Jani
spolupracujeme spolu tolik let, vy jste na profesionální úrovni jediní v republice a vaše výrobky zaručují kvalitu, estetičnost, pracujete dle přání zákazníka, ale dokážete i poradit a navrhnout nový originální tvar.  Každý musí být spokojený. Nástěnky jsou nejen účelné, ale zdobí prostory šaten, chodeb i tříd na obou budovách naší mateřské školy a nikdy se neokoukají. Děti je mohou vždy dozdobit svými obrázky. Líbí se každému, kdo je viděl při návštěvě naší školky, obdivují je i kolegyně z jiných školek. Jsem moc ráda, že nás osud svedl dohromady a že jsem měla možnost poznat Vás i Vašeho manžela nejen po pracovní stránce, ale i po tak dlouhé době spolupráce nakouknout do našich soukromých životů.
Mějte hezké dny, plné radosti a lásky.
 
Dana Pechová,
MŠ U jezu a MŠ Mašinka Žatec
 
-----
3.2021
 
Dobrý večer,
s návrhem jsem velmi spokojená, vaše nástěnky se mi moc líbí. A mám velkou radost, že to paní ředitelka schválila. Děkuji za zprávu, rychlé jednání a milý, profesionální přístup.

S pozdravem
 
Martina Zámostná
MŠ Chotějovice
 
-----
2.2021
 
Dobrý den,  
magnetické tabule  postupně dokupujeme podle našich možností a potřeb již několik let. Jedná se o estetický  a praktický doplněk společných prostor mateřské školy, ale také kanceláří. Tabule jsou vyrobeny vždy přesně podle našich představ a profesionálně namontované. Následná manipulace je velice jednoduchá. Oceňuji odborné rady a přístup paní Rohrerové Jašové. Jsme opravdu maximálně spokojení!
 
Mgr. Ludmila Jirotková, ředitelka
Mateřská škola Dobroměřice

 -----
1.2020
 
Dobrý den paní Jašová,
máme již několik  nástěnek z vaší nabídky -  Kulihráška, nástěnky na básničky, stromy, balón s veverkou, nástěnky s pastelkami do šatny aj.. Jsme velice spokojeni s návrhy, s instalací i ochotou z vaší strany.  Všem vřele doporučuji.
 
Najmanová Jana 
MŠ „Pohádka“, Liberec
 
-----
12.2020
 
Dobrý den paní Rohrerová,
dovolte mi, abych vám oběma s manželem ještě jednou poděkovala za krásné nástěnky do naší školky. Děti jsou nadšené a rodiče neprojdou bez pochvalných slov.
Za celý kolektiv MŠ Parník vám přeji příjemné prožití vánočních svátků a hlavně pevné zdraví do nadcházejícího roku. 
 
Martina Zázvorková
MŠ Parník Litvínov
 
-----
9.2020
 
Dobrý den paní Jašová, 
chci Vám moc poděkovat za montáž magnetických nástěnek u nás v mateřské škole. Nástěnky se všem, nejen dětem, moc líbí...
Z našeho pohledu jsou velmi praktické, moderně řešené a jsme s nimi maximálně spokojené. Díky. Těším se na další spolupráci v budoucnu. Mějte se moc hezky, krásné léto...  
 
S pozdravem
Bc. Radka Burešová Dačice
 
-----
8.2020
 
Vážení Rohrerovi,
děkujeme tímto za zhotovení magnetických nástěnek v naší mateřské škole. Nástěnky jsou nejen dekorativní, ale i velice efektivní pro naší práci s dětmi. Využíváme je jako výstavku dětských prací, při výchovném vzdělávání dětí i jako informační tabule pro rodiče. Nástěnky se velice líbí dětem, rodičům a celému kolektivu naší MŠ. Investice se nám opravdu vyplatila a určitě budeme uvažovat ještě o dalších nástěnkách dle vašich nabídek. 
 
S pozdravem K. Diessnerová - řed. Mateřská škola Rtyně nad Bílinou
 
-----
7.2020
 
Dobrý den paní Jašová.
Máme již několik  nástěnek z vaší nabídky -  Kulihráška, nástěnky na básničky, stromy, balón s veverkou, nástěnky s pastelkami do šatny aj.. Jsme velice spokojeni s návrhy, s instalací i ochotou z vaší strany.  Všem vřele doporučuji. Najmanová Jana  MŠ „Pohádka“, Liberec
 
-----
5.2020
 
Dobrý den paní Rohrerová.
 Chtěly bychom Vám poděkovat za  rychlou a kvalitní práci. Vaše nástěnky jsou přesně podle našich představ a slouží již několik let k velké spokojenosti dětí i vychovatelek školní družiny. Je to velké oživení tříd i chodby. Velice se nám osvědčily i  doplňky ( magnety, rámečky atd.)
k magnetickým nástěnkám. Váš přístup je velice profesionální. Doufáme, že budeme ve spolupráci dále pokračovat. Jste nám velkou inspirací.
Vychovatelky Školní družiny Kralovice.
 
----- 
5.2020

Dobrý den, moc děkuji:-)

Dlouho jsme hledali způsob řešení nástěnek pro rodiče a děti. Samozřejmě je na trhu sousta firem, které nabízí nástěnky, ale ani jedna nevystihla naše podmínky, prostory, potřeby.  Nástěnky HUPÍK jsou jedinečné,  rozzářily naší školku:-).  Mají z nich radost děti i my dospělí. Velmi oceňuji kreativitu, originalitu, profesionální přístup a spolehlivost. Děkuji.  

Osobně z nich mám radost jako malé dítě :-)

Díky. Těším se na případnou další spolupráci. Do budoucna zvažujeme 2. třídu. 

Mgr. Monika Morávková
ředitelka MŠ Starý Mateřov
 
 -------
9.2019
 
Vážená paní Rohrerová,
Vaše výrobky - magnetické nástěnky zdobí naší školku již 3 rok a jsme s nimi velice spokojeni. Každý rok se snažíme vašimi výrobky zkrášlit naší školku ať již v šatnách dětí, chodbách školy a dále plánujeme instalovat nástěnky i do sborovny pro učitelky. Magnetické nástěnky jsou nejen krásné, ale i velmi praktické. Naší školku zdobí magnetické nástěnky v obří velikosti pastelek a v šatnách dětí zase pastelově sladěné domečky. Touto cestou Vám chci poděkovat za vaše překrásné výrobky, ale také za příkladný přístup k zákazníkům při vyřizování objednávek. Moc děkuji a přeji Vám mnoho dalších úspěchů.
 
Magda Sedláčková, MŠ Oldřišov
 
 -------
8.2019

Dobrý den paní Jašová,

magnetické nástěnky v naší třídě máme již několik let a jsme s nimi moc spokojeni. Nejenže dobře vypadají, ale vše na nich perfektně drží. Proto jsme se v letošním roce rozhodli pořídit je i do dalších tříd.
Velkým plusem je spolupráce s Vaší firmou. Vše proběhlo bez problémů a finální výsledek je úžasný.
Ještě jednou velmi děkujeme.

S pozdravem

Mgr. Ilona Hulínová-Mihalcová
ředitelka
Mateřská škola, Praha 10, Milánská 472
 -------
5.2019

Dobrý den paní Rohrerová Jašová,

chtěla bych Vám poděkovat za výrobu a instalaci nových magnetických nástěnek, vše proběhlo bez problémů, nástěnky jsou pěkné a ihned jsme je začali využívat. Líbí se i našim dětem, kladné ohlasy máme i od rodičů dětí. Těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem

Bc. Kalina Grusová
ředitelka MŠ
Mateřská škola Písnička
Ústí nad Labem

 -------
5.2019
Dobrý den paní Rohrerová,
nástěnka je moc hezká, jsem ráda, že jme si vzali i magnetky. Velká spokojenost.
Podle rozpočtu nechám ještě do budoucna vyrobit tužky
 
Přeji hezký den
 
Milena Volfová
ředitelka Mateřské školy Vrutice, okres Litoměřice,
 
 -------
2.2019
Dobrý den,

Dnes jsme si na nástěnky přidali obrázky a vypadá to báječně. Těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem
Bc. Gabriela Baranovičová DiS.
vedoucí učitelka MŠ Brezhrad
 
 -------
2.2019

Dobrý den,

magnetické nástěnky jsou krásné samy o sobě. Ve vestibulu mateřské školky máme nástěnku Velký hrad a stromy. Paní učitelky sami řekly, že jsou tak hezké, že je škoda na ně něco věšet. Výhodou je, pokud na nich zrovna není umístěn výtvor dětí, dekorují sami o sobě prostor místnosti. Firma Hupík vytvořila nástěnky přímo na míru. Samotná montáž proběhla rychle, čistě. Závěrem shrnu krásné kvalitní nástěnky, které mě přežijou a bezproblémová spolupráce s firmou Hupík.

Příjemný víkend

Tereza Hubená

Bc. et Bc. Tereza Hubená, DiS. Mateřská škola POHÁDKA Kolín V.

-------
1.2019
Dobrý den paní Rohrerová,
K nástěnkám = jsou velmi šikovné, vejde se na ně co potřebujeme, krásně vypadá i sladění na celé škole, magnety opravdu funkční, silné a k tomui esteticky pěkné.
Paní učitelky jsou spokojené, dětem i rodičům se líbí.
Vyplatí se větší investice, jsem moc ráda, že jsem je do všech 7 tříd i kancelářía sborovny pořídila !!!!!!!!
Moc  děkuji za to, že jste něco tak pěkného a zároveň funkčního vymysleli.
Přeji pěkné jarní dny a hodně zdraví ! 
 
Věra Hejpetrová
MŠ Čéčova
České Budějovice
 
 -------
10.2018
Dobrý den paní Jašová,
četli jsme samé pozitivní ohlasy od spokojených zákazníků a moc rádi se do této skupiny zařadíme také. V minulém týdnu jste instalovali nástěnky do tříd i na chodby a naše očekávání se potvrdilo. Nástěnky mají krásné, jasné barvy a nejen my, ale i děti a rodiče si hned všimli pozitivní změny. Děkujeme touto cestou za příjemnou spolupráci a komunikaci.
Švecová I.
MŠ Cestička
Nová Role
 
 -------
9.2018
Dobrý den, 
nástěnky-velká spokojenost.
Základní škola a Mateřská škola Zabrušany
 
 -------
8.2018
Dobrý den, nástěnky jsou úžasné. Krásně vypadají a vše na nich perfektně drží. Jsme moc spokojeni a těšíme se na další spolupráci.
S pozdravem
K. Hrbáčková
MŠ Sluníčko, Nymburk
 
 -------
8.2018
Dobrý den, paní Jašová.
Ještě jednou Vám oběma děkuji za výborně odvedenou práci.
Nástěnky jsou velmi pěkné, kvalitně provedené. Zcela jistě pozvednou interiér každé mateřské i základní školy. Velmi si cením profesionálního a zároveň příjemného vystupování a kvalitně odvedené práce.
Mějte se moc hezky, ať se daří.

S pozdravem Dufková
MŠ Semčice
 
 -------
7.2018
Dobrý večer paní Rohrerová,

nástěnkami jsem úplně nadšená a jsem hrozně ráda , že jste mi  kdysi poslala nabídku a já jsem ji využila. Vypadá to úžasně.Budu vaši práci a váš nápad propagovat ,kde to jen půjde, ale až po prázdninách. Moc děkuji. Přeji krásné léto a ještě krásnější dovolenou.

Zdraví Hana Vaňková MŠ Štolcova 51

 -------
 4.2018
Skvelé magnetické nástenky !!!
 
Profesionálna úroveň od internetovej stránky až po samotnú realizáciu a montáž. Široká škála a variabilita ponuky ,kvalitné prevedenie a prispôsobenie na vaše konkrétne požiadavky .
Vrelo odporúčam,nielen do materských škol, my sme veľmi spokojní !
 
Materská škola - Gelnická 34, Bratislava
 
-------
3.2018

S paní Jašovou spolupracuji již mnoho let, nejprve jsem od ní kupovala stolky a židličky, poté jsme přešli na skříňky. Největší výhodou spolupráce je, že p. Jašová přijede do školky, koukne a hned poradí jaké seskupení by se nejlépe na místo hodilo. Vždy to bylo bezva. Od p. Jašové mám nejen nábytek, ale také krásné barevné, magnetické nástěnky. Máme stonožku, sluníčko a moře, trávníček. Spolupráce je na velmi vysoké úrovni a vždy se na návštěvu p, Jašové i jejího manžela moc těšíme.

Krásný den paní Jašová, Jana Kučerová

MŠ Peruc

-------
2.2018
Dobrý večer,
 
nástenky sú nádherné, aj rodičom a deťom sa veľmi páčia. Veľmi pekne ďakujem aj za zavesenie našej nástenky.  Keď budú zas peniažky, určite sa ozveme:)
 
MŠ Plickova
Bratislava
 
Vopred veľmi pekne ďakujem!
 
s pozdravom Grancová
 
-------
1.2018
 
Dobrý den, paní Jašová,
děkuji za velmi dobrou spolupráci. Vaše nástěnky se staly ozdobou našich šaten. Dlouho  jsme řešily, čím nahradíme nevzhledné polystyrénové nástěnky. Jsem ráda, že jsme na doporuční kolegyně z jiné MŠ oslovily Vaši firmu. Magnetické nástěnky jsou estetické, praktické, veselé a hravé. Oceňujeme také doplňky, které jste nám nabídli - magnetické kapsy a háčky využíváme.
Přeji, ať se Vám daří a těším se na další setkání.
Lenka Šimková
ředitelka MŠ Račice-Pístovice
 -------
12.2017
Dobrý den.
ráda bych k nástěnkám.... bomba!
Já, kolegyně, děti, rodiče sdílejí naší radost z nové šatny. Nástěnka jí dala krásný vzhled a její funkčnost je k nezaplacení. Výměna obrázků rychlá oproti špendlíkům, plocha velkolepá. Ještě jednou díky za naší MYŠ. 
Přeji krásné vánoční dny a v roce 2018 hlavně zdraví a pohodu.
Jana Vítková
MŠ DUHA Trojdílná 18
Praha 5
-------
10.2017
Dobrý den,
v plánu naší MŠ Sluníčko Pardubice, Gorkého 1521 na letní prázdniny 2017 byla výmalba schodiště i šaten dětí. Do krásného, nového interiéru se nám již nechtělo věšet zpět staré dřevěné nástěnky. Tou dobou jsme dostali nabídku od firmy HUPÍK na krásné, neokoukané nástěnky. Zaujal nás jak vhodný odlehčený materiál, tak i vzhled. Něco úplně nového. Objednali jsme si nástěnky "Pastelky" do čtyř tříd, které firma přivezla i odborně nainstalovala. Výsledek předčil očekávání. Šatny jsou jak vyměněné, děti doma mluví o  pastelkách a co je na nich nového. 1. září, kdy se po prázdninách vrátily všechny děti, stávající i ty nové byly překvapeni spolu se svými rodiči. Rozhodně budeme v obnově nástěnek pokračovat.
 
S pozdravem
 
Bc. Ivana Klímová
MŠ Sluníčko Pardubice
-------
10.2017
Dobrý den, paní Jašová
nástěnky už jsou plné obrázků, vestibul se úplně rozzářil a dostal jinou dimenzi. V dalším roce budeme pokračovat na ostatní tři třídy.
Hezký den
Jana Chocholáčková, ředitelka MŠ Zvoneček Hradec Králové
-------
9.2017
Děkujeme za výrobu a montáž krásných magnetických nástěnek. Plní nám nejen informativní funkci, ale zaujmou také po stránce estetické.Nástěnky i nábytek slouží ke spokojenosti nás všech. 
Za kolektiv zaměstnanců
Věra Klimešová.MŠ Dubánek, Dubí u Teplic
-------
9.2017
Magnetická nástěnka na míru? Bezva nápad! Před každým začátkem školního roku se svými kolegy přemýšlíme, jak prakticky a zároveň útulně vylepšit prostory tříd, šaten a celé školy, ve které budou spoustu času trávit naši nejmenší.
Přichází mnoho nabídek, nápadů, ale tentokrát nás zaujala úplně nová nabídka magnetických nástěnek na míru, které jsou samy o sobě velmi vkusné a praktické. Jedná se o nástěnky, do kterých nemusíme pracně vpichovat špendlíky a především jsou vyrobeny podle našich představ a potřeb.
Proto v letošním školním roce krášlí prostory naší školy vkusné domečky, pastelka i vlnky. Navíc se podařilo po domluvě vyrobit magnetickou tabuli pro předškoláky, která pokryla nevzhlednou zadní část starého piana bez narušení akustiky i zvuku, a bude sloužit k upevnění obrázků při různých aktivitách a činnostech v průběhu celého dne. 
Je tedy na místě poděkovat společnosti HUPÍK za skvělý nápad a především ochotu i precizní montáž všech nástěnek a tabulí pro děti v naší mateřské škole. 

Nejedlá Jindřiška
Ředitelka Mateřské školy Ostrava, Lechowiczova 8, příspěvková organizace
Lechowiczova 8/3110
702 00 Ostrava

-------
9.2017
Nástěnka Pastelky  se stala dominantou nově otevřené družiny Újezdě. Na první pohled upoutá  a všem se líbí.
Děkujeme.
Ludmila Mottlová, ZŠ , MŠ Újezd
-------
8.2017 
Dobrý den, nástěnky nám hned rodiče pochválili.Zaujaly je barevným provedením, kdy nám pěkně rozzářili chodby i zajímavým tvarem. Líbily se i dětem, hlavně samozřejmě pejsek a housenka. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné podzimní dny.
Zdraví Eva Laibnerová MŠ Schweitzerova 12, Olomouc
-------
8.2017
Velice děkuji firmě Hupík,
 firmu jsem si vybrala na základě e-mailu a zaslaných materiálů.Po instalaci nástěnek jsem naprosto nadšená, stejně tak paní učitelky a děti. Naše tmavá chodba se rozsvítila… Ale co oceňuji nejvíce je vynikající spolupráce od návrhu až po instalaci. Bez problémů, majitelé firmy jsou velmi příjemní lidé, kteří dokáží poradit nejen s tvarem, ale i s barvami.
Již nyní se těšíme na další spolupráci.
Mgr. Bc. Martina Buderová
MŠ Čakovice I, Praha
 
-------
8.2017
Dobrý den,
Měla jsem obavy, že nástěnky v malých šatnách budou příliš tvrdé,veliké,ale jsou úžasné – dětské, barevné, veselé,upravené a hlavně praktické.
Děkuji.Hezký den

Jana Chocholáčková, ředitelka
Mateřská škola Zvoneček
Čajkovského 1093
Hradec Králové
-------
8.2017
Dobrý den,
Děkujeme za velmi vstřícné a rychlé vyřízení našeho požadavku.  Instalace i konečný výsledek dopadl velmi hezky. Spokojené byly děti i paní učitelky. Nástěnka kamarád Kulihrášek měl úspěch. Děkujeme ještě jednou. 
Děti z MŠ „Pohádka“, Liberec   řed. Najmanová Jana
-------
7.2017
Ještě před rokem jsem ani nedoufala, že se školka, která v mnoha směrech připomínala strašidelný zámek, může tak rychle přeměnit na příjemné místo pro malé i velké.
Vysnila jsem si svůj hrad. Měla jsem štěstí na rodiče, kterým nebyl osud školky lhostejný, a nabídli finanční pomoc. Netrvalo dlouho a hrad v podobě krásné dekorativní nástěnky stojí. A je to jedna z nejúžasnějších věcí, která školku v poslední době potkala.
O nic menší radost jsem měla z montáže nástěnky - stromu v interiéru jídelny, který jako by vnesl do naší školky život, svěží vzduch, kousek přírody. Dovedu si představit, že dětem bude „pod stromem“ lépe chutnat.
Jsem přesvědčená, že má smysl budovat prostředí, ve kterém se děti cítí dobře. Školka má být útulná, vkusná. Důležitý je pocit, energie.Děkuji moc realizačnímu týmu firmy Hupík za splnění svých snů.
Vlaďka Hejdová MŠ Dušníky
-------
7.2017
Jsem opravdu velmi ráda,že jsem s Vámi spolupracovala.Nástěnky jsou kvalitní,velmi pěkné,interiér šaten se neuvěřitelně změnil.Veškerá jednání s Vámi byla na úrovni, kterou jsem si představovala.
L.Hajzlerová MŠ Čtyřlístek Mladá Boleslav
-------
6.2017
Dobrý den,
teď jsem přišla z horní školky a jsem unešená, to je nádhera ta šatna, strašně moc prokoukla. Chtěla bych postupně vyměnit všechny nástěnky, s housenkou uvidíme koncem roku, jak na tom budeme s penězi, určitě se Vám ozvu. Magnetů prosím 5 balení po 30 ks.

Ještě jednou moc děkuji,

Jana Hribová
MŠ U studánky, Žatec
-------
3.2017
Dobrý den,
ráda bych vám touto cestou poděkovala za magnetické nástěnky, které zdobí naši mateřskou školu od podzimu roku 2016. Jsou velmi praktické, estetické a dobře udržovatelné. Budeme se těšit na další! Je to opravdu skvělý nápad :) Dalším kladem spolupráce s vámi je i rychlost a kvalita montování. Je fajn občas narazit na firmu či společnost, která udělá vše od A do Zet a dokonce za velmi příznivé ceny.
Ještě jednou velmi děkujeme :)
 
S pozdravem

Bc. Andrea Illešová
Mateřská škola
Osecká ul. 1314/106
419 01 Duchcov
 
-------
 
2.2017
Dobrý den paní Jašová,
mockrát děkuji, nástěnky jsou nádherné.... už je zaplňujem a vypadá to krásně, všichni si to chválí a rodičům a dětem se to také moc líbí.
Jsme opravdu spokojené.
Děkuji za váš návrh, promyslím to a případně se vám ozvu.
Ještě jednou děkuji za milé překvapení, moc mě to potěšilo
Hezké dny a hodně práce V. Fraňousová, MŠ Třebenice

-------

2.2017

Mgr. Dana Klímová
zást. ředitele
ZŠ Edisonova, Teplice

-------

12.2016
Dobrý den,

již jsme se zabydleli a z nástěnek jsme nadšené. Výměna výkresů je rychlá a praktická.
Jsem ráda, že jsem si ty nástěnky prosadila, i když to opravdu nebylo bez problémů, ale hlavní je výsledek a ten je skvělý.
Pokud bychom chtěli ještě nějakou nástěnku, tak jedině od Vás.

Chci i Vám popřát krásné a pohodové Vánoce a skvělý celý příští rok
Michlová

MŠ Mšené Lázně

-------

10.2016
Dobrý den, 

Magnetické nástěnky si velice chválíme. Výkresy krásně drží magnety, učitelky je mohou libovolně naaranžovat a seskupit. Jsou bezúdržbové, netrhají se, barevně ladí s třídami. Zatím máme velkoplošné v šatnách,ale budeme pořizovat i další do tříd. Spokojenost je na naší straně. Doporučujeme.

Bc. Šárka Malá, ředitelka MŠ Šikulka Česká Lípa

-------

9.2016
Dobrý den, paní Jašová
posílám pozdrav z Chebu.
Spolupráce s Vámi je výborná, máte dobré nápady, umíte poradit. Vždy jsme se domluvili a je na Vás spolehnutí.
Velká spokojenost s nábytkem dětí i učitelek.
Až přijedete, budu ještě potřebovat nějaký nábytek.
Mějte hezký den a těším se na setkání.


Jana Vališová, MŠ Cheb, do Zátší 3

-------

9.2016
Magnetické nástěnky mě zaujaly okamžitě po shlédnutí několika návrhů. Firma Hupík byla nápomocna při výběru a umístění. Montáž probíhala bez problémů, v termínu, dohodnuté vždy platilo. V naší MŠ máme magnetické nástěnky umístěné v šatnách i ve třídě, jsou krásné, praktické, "rozsvítily" prostory a zaujaly nejen děti ale i rodiče. Plánujeme v budoucnu ještě několik magnetických nástěnek umístit.
Firma Hupík nám dodala i nábytek do nově zřizované třídy, vše sedělo na míru, nábytek je kvalitní, splňuje normy a je estetickým přínosem v šatně, umývárně i ve třídě.
Manželé Rohrerovi jsou velice vstřícní, ochotní poradit i přistoupit na nápady zákazníka, jsou spolehliví. Jejich zkušenosti z praxe jsou výborné.
Edita Macibobová, ředitelka Mateřské školy dánského typu Libkovská, Praha 10

-------

5.2016
Postupně dle financí si naše školka Kytička objednala nástěnku do všech 4 šaten; jelikož jsme "Kytička", tudíž jsme si do šaten objednali trávu se 4 barevnými kytičkami, vždy ta největší je barva té které třídy. Nástěnky nám doslova šatnu rozsvítily, rodičům i dětem se velmi líbily, odezva byla velká. Radost jsme měli všichni, jak děti, rodiče, tak i paní učitelky. Před vstupem do tříd máme i dle rozměrů instalovány nástěnky tužky, opět barevné dle našich tříd, na kterých mají rodiče vzkazy od paní učitelek na různé akce školky. Potom jsme si objednali hrnec ke vchodovým dveřím na jídelníček a domečky. Vždy je vše sladěno do našich barev kytiček (červená, oranžová, žlutá, fialová). Informace tak mají své důstojné místo, rodiče mají přehled o platbách za obědy a jídelní lístek, nikde je nemusí hledat. Aby to nebylo líto paním kuchařkám, dostaly velké jablko (nástěnku), kde mají své dodavatele a jiné potřebné dokumenty stále na očích. Posledním velkým nákupem byly nástěnky vlny, které si mohly paní učitelky spolu s paní Jašovou naplánovat, dle svých představ. Třídy tak mají svůj jedinečný design, veškeré pomůcky mají děti na očích ve svých třídách.
Velmi si ceníme profesionálního přístupu, vše jsme si mohli prohlédnout na počítači, kde měla firma veškerou fotodokumentaci, abychom si udělali reálnou představu a nabídku jak vzorů, tak i barev. Po shlédnutí našich představ bylo vše předloženo v nákresech do e- mailu, kde jsme měli možnost vše připomínkovat či schválit. Nemohli jsme se dočkat, až nám manželé Rohrerovi vše nainstalují. Práce probíhaly po telefonické domluvě, aby se vše sladilo s chodem MŠ, vše bylo řádně přivezeno, navrtáno, práce měly rychlý spád. Nedočkavě jsme okukovali a moc se těšili.
Jediný kaz snad mají nástěnky, že jsou tak hezké, samy o sobě interiér zdobí, až nám bylo líto je pokrýt papíry:-)
Velmi doporučujeme, jsme maximálně spokojeni, vše je veselé, hravé, praktické a hlavně zcela funkční a bytelné. A vlastně nerozbitné, tedy napořád.
Bc. ,Mgr. Jaroslava Svobodová
Statutární zástupkyně Mateřské školy Kytička
Ústí nad Labem

-------

1.2016
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za krásné výrobky, které nám zdobí interier MŠ. Děti mají, díky vám, prostředí kolem sebe zkrášlené veselými, barevnými nástěnkami, dekoracemi, v šatně mají účelné, barevné boxy na oblečení.Třídy zdobí komfortní stolky se židličkami dle velikosti dětí, skříňové sestavy na hračky a pomůcky.
Skvělá pomůcka je pyramida zdraví, na které děti určují, které potraviny jsou nejzdravější a naopak.
Ve velké třídě máme tzv. pitný režim s účelnou deskou na hrnečky dětí,
výborné jsou i skříně na lůžkoviny, které jste nám vyrobili na míru.
Jsme s vašimi výrobky velmi spokojené, snažíme se každým rokem obohatit vybavení školy o další prvky. Měly jsme velkou radost, když nám vybavení školy pochválily i paní inspektorky .
Těšíme se na další spolupráci s vámi !
S pozdravem Eva Zbíralová, ředitelka MŠ K.Čapka v Teplicích

-------

9.2015
Paní Jašová,
děkujeme Vám ještě jednou za všechny magnetické nástěnky. Po období starých nástěnek v dřevěných rámech obnovily a rozveselily chodby naší mateřské školy.
Kromě praktičnosti jako nástěnka jsou zároveň vkusnou výzdobou. Jsem vděčná za Vaši vstřícnou spolupráci a ochotu při výběru a úpravách návrhů.
Líbí se nám praktický materiál, barevnost a Vaše vkusné návrhy. Ocenili jsme, že součástí dodání byla i montáž.
V tomto roce počítáme s objednáním dalších nástěnek na doplnění interiéru MŠ.
Přejeme hodně pracovních úspěchů.
S pozdravem
Dana Mothejzíková, vedoucí učitelka MŠ Zákupy
-------