Předsvátkové rozjímání

20171030_160149.jpgtěším se na Vánoce a pomalu si začínám říkat, co nám asi přinese nový rok.
Já pevně věřím, že letošní bramborový salát nesnědí naši psi. Že se u nás na ranči sejdeme s kamarády u štědrovečerních koled, že se u večeře budu moct pomodlit a děkovat Bohu za to, že jsme zdraví, že máme všeho dostatek, včetně kamarádů, přátel a v našem případě i obchodních partnerů.
Těším se na Vánoce, že budu doma s našimi zvířátky, navštívím rodinu a bude nám spolu fajn. Kéž bychom toto zažívali během celého roku! Kéž bychom si dokázali najít na sebe navzájem více času.
Těším se i na nový rok. A to opravdu hodně. Opět vyjedeme do školek i škol a přivezeme tam změnu, ze které budou mít všichni radost.
 
Chci poděkovat touto cestou úplně všem, kteří se na nás v letošním roce obrátili a dali nám svoji důvěru. Vážíme si toho a těšíme se na nová setkání třeba zrovna u Vás :) Každá i malá objednávka je pro nás radostí a jsme za ni vděčni.
20171030_160356.jpgNaše práce je plná cestování a je mi kolikrát líto, že nemohu všechna místa prozkoumat, ale je potřeba jet dál...letos jsme se trochu zastavili v Jeseníkách. Všude byl ještě podzim, nanejvýš spadané listí, ale tam už na vrcholcích bylo bílo. 
Pokud se i Vám podaří zavítat do Jeseníků, zastavte se v obci Jiříkov v Pradědově galerii. Potkáte se tam s řezbářem pana Halouzkou a jeho ženou, která Vám nabídne skvělý punč nebo kávu. :) Kromě spousty nádherných soch uvidíte první československý Betlém vyřezaný v životní velikosti. Otevřeno 365 dní v roce! Pan Halouska nám řekl, že výsledky každé práce se dostaví, když něco děláte vytrvale a s láskou. A to je svatá pravda.
Přejeme Vám požehnané svátky a celý nový rok 2018!
 
logo-janinka.jpg
 
  Jana alias Hupík