3D projekt

Co je to 3D projekt ?

je to barevný a naprosto realistický náhled na to, jak může vypadat Vaše školka, družina, dětský pokoj...ale i zahrada. Se všemi herními prvky, včetně pískovišť a altánku na odpočinek.

V čem mi 3D projekt pomůže ?

V místnostech uvidíte, jaké barvy spolu ladí, vč.barev zdí a lina či koberců. Vyberete si, zda se Vám líbí sestava skříněk nízkých či vysokých. Uvidíte, kolik volného prostoru Vám po postavení nábytku zbyde ke hrám dětí. Pokud si samy neřeknete, rádi Vám celý Váš interiér navrhneme samy a Vy si jen budete prohlížet a říkat, co nechat či změnit..možností je opravdu hodně.

Trápí Vás malé prostory? Nedovedete si představit, jak maximálně využít daný prostor, aby sloužil, jak si přejete ? 

Pokud chcete vytvořit dětské koutky, postavit skříňky do prostoru a nebo udělat zajímavé sestavy ze stolečků, to vše na 3D projektu uvidíte a můžete se lépe rozhodnout. Ukážeme Vám rozmístění nových šatnových bloků i věšáčků do umýváren.

Máte rádi nábytek v přírodních barvách nebo raději jednu, dvě  i více barev ?

Vše na 3D projektu uvidíte a nemusíte se pak bát, že se barvy k sobě hodit nebudou nebo že nová třída, herna, či dětský pokojíček bude přebarvená či naopak, že Vám tam něco schází..

Jak je to s cenou ?

Pokud si přejete vybavení od nás, 3D projekt vč.cenové nabídky od nás dostanete jako dárek zdarma. Je to naše služba a pomoc pro Vás.

Vždy nám pomůže i Vaše finanční představa - protože možností je opravdu nekonečně mnoho. 

Pokud si přejete vybavení odjinud, nemůžeme Vám s 3D projektem posloužit. Návrh by pak ve výsledku nemohl odpovídat skutečnosti. 

Proč je vhodné udělat 3D návrh na zahradní vybavení ?

I když zahradu budete vybavovat několik let, protože dříve to finanční možnosti nedovolí, je dobré mít plán rozmístění atrakcí a také cenovou nabídku. Pomůže Vám to ve Vašem plánování a také v bezpečném rozmístění atrakcí na zahradu, protože vše má své místo a zabetovované atrakce se nedají přenášet, když si to rozmyslíme.

 

Co následuje po vytvoření 3D návrhu ?

Až vše do detailu domluvíme co a jak má být, zajistíme pro Vás celou výrobu a na vše dohlédneme. Co se týká nábytku, nic není skladem, vyrobí se až pro Vás. Vše Vám přivezeme,  odneseme na místo a zajistíme, aby vše bylo tak, jak má být. Pak se přesvědčíte, že Vaše přání, 3D projekt i skutečnost jsou naprosto totožné.


Co je potřeba udělat, aby jste měli svůj 3D projekt ?

Zavolejte nám nebo napište a domluvíme naši návštěvu u Vás.

 

Těšíme se na společná setkání při vytváření něčeho nového, hezkého..