Zahrady

Katalogy s nabídkou najdete u nás ke stažení. Pokud se Vám některá z atrakcí líbí, napište nám. Také odkud jste. Pošleme Vám aktuální cenu včetně montáže a dopravy.
Pokud si přejete udělat 3D projekt nebo jakkoliv poradit, napište nám nebo zavolejte.
 
 
firem, které vyrábí různé atrakce na zahradu je v dnešní době už docela dost. Můžete si vybírat podle toho, co se Vám líbí, ale také podle kvality a ceny. Jestli to byla volba dobrá poznáte většinou až když nakoupíte a používáte. Je to jako se vším.
Akorát, že investice do zahrady se týkají vyšších částek a tak je dobré sázet na jistotu.
Určitě to nejlevnější nebude vždy to nejlepší...i když ve výběrových řízeních bývá cena vždy prvním kritériem k výběru. Bohužel.
 
Normy dnes už musí splňovat a dodržovat všichni výrobci a dodavatelé, takže to nemusí být vodítko pro výběr.
A vyznejte se v té nabídce všeho možného. Proto jsme Vám usnadnili práci a vybrali firmu, za kterou si stojíme, za Vás.
Je to lety prověřená rodinná firma, která splňuje vše potřebné, včetně kvality a dobré ceny a bonusem je vstřícnost, ochota a příjemné jednání.
V čem je velké plus jejich atrakcí ? Jsou z modřínu. A to najdete málo kde.  Modřín je velice tvrdé dřevo, obdoba buku, který by však byl dost drahý.
A tak krásné, modřínové atrakce můžete mít za obdobnou cenu, jako nabízí jiné firmy atrakce třeba ze smrku nebo borovice.
 
Atrakce z modřínu mají povrchovou úpravu - silnovrstvou lazuru Remers a nebo si je můžete nechat v přírodním provedení. 
Přírodní provedení uvidíte většinou v Rakousku...je ale potřeba vědět, že časem dřevo získá svoji patinu a nebude už tak zářit, jako když bylo nové.
Atrakce bez povrchové úpravy mohou být také napuštěné olejem. Toto napuštění olejem je však potřeba každou sezónu zopakovat.
 
Katalog ke stažení zde:
drevoartikl.jpg